Preparaty niwelujące dolegliwości związane z menopauzą

Czy możecie polecić mi suplement zamiast HTZ z powodu nie przepisania terapii ze względu na podwyzszone d-dimery 520 Lekarz nic konkretnego nie polecił a ja bardzo żle się czuję i np.Meno-stop juz brałam i brak efektów.Pozdrawiam!!Dagmara

Witam,
preparaty dostępne w aptece bez recepty oparte będą w swoim składzie na wyciągach ziołowych, soi oraz witaminach.
Może Pani spróbować Olimp Menopauzin, ale nie jestem w stanie zagwarantować iż ten suplement pomoże.

pozdrawiam!