Prężenie się i odginanie główki przez 3-miesięczne dziecko podczas karmienia piersią

Witam, Mam taki problem, moja 3-miesięczna córeczka gdy próbuje ja przystawić do piersi pręży się, odgina główke w drugą strone i strasznie płacze, jak juz mi sie uda przystawić ja do piersi, to pociągnie ze trzy razy i placze. w nocy przez sen mała ciagnie. bardzo prosze o porade. Kinga S.

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać kompleksowe badania krwi. Warto rozszerzyć diagnostykę o badanie neurologiczne.