Prezerwatywa została w środku

Gdy kochałem się z moją dziewczyną (05.03) po wytrysku zauważyłem, że nie mam na sobie prezerwatywy. Chciałbym dodać, że od jakiegoś czasu kochamy się tak, że nie kończę w pochwie tylko na zewnątrz, więc tym razem też skończyłem na zewnątrz, ale już bez prezerwatywy. Została w środku. Od razu ją wyciągnąłem. Okres jej się zaczął ostatnio 14.02. Czy mogła zajść w ciążę? Mógł się wylać z prezerwatywy ten śluz, który jest przed erekcją?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Trudno określić  czy doszło do bezpośredniego kontaktu preejakulatu z drogami rodnymi partnerki. Proponuję po 2 tygodniach od stosunku wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam