Zapytaj lekarza

7 1 6 , 3 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem łysienia androgenowego u 29-letniego mężczyzny

Witam, Mam 29 lat i pojawił się u mnie problem łysienia androgenowego. Od 3 tygodni stosuję Pharmaceris H, H - Stimupurin, Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów. Jak narazie nie widzę znacznej poprawy. Czy to oznacza że powinienem przestać stosować ten produkt czy raczej powinienem być bardziej cierpliwym? Po jakim czasie stosowania będzie widoczny efekt? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Mity na temat łysienia

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Potrzeba wiecej czasu niz 3 tyg. Ok 2-3 miesiace, w razie braku efektu proponuje konsultacje z dermatologiem

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy