Problem nawracających torbieli

Witam . Ostatnio opisywałam swój przypadek nawracających torbieli. Przypomnę. Cierpię na tą przypadłość od kilku lat, ostatnio miałam przeprowadzona laparoskopię i zauważyłam u siebie niepokojący, znany mi ból. Uzyskałam od Państwa odpowiedź, iż jest to mało prawdopodobne abym 3 tyg. po laparoskopii miała znowu torbiel. Dziś jestem po wizycie u mojego ginekologa i moje przypuszczenia się sprawdziły. Torbiel na lewym jajniku. Lekarz zalecił mi kilkumiesięczną kurację lekami antykoncepcyjnymi.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Antykoncepcja hormonalna rzeczywiście bywa skuteczna w przypadku leczenia nawracających torbieli. Zdecydowanie proszę zatem zaufać lekarzowi prowadzącemu i zastosować się go jego zaleceń.