Problem z biegunkami od kilku miesięcy

Witam od wakacji mam problem z biegunkami. Na poczatku myslalam , ze to od zlego odzywiania przestalam pic napoje gazowane rowniez odstawilam laktoze calkowicie . Efektow to zadnych nie przynioslo. Bylam u lekarza rodzinnego powiedzial ze moze to na tle nerwowym. Ja mysle ze nie bo nawet jak jestem w domu niczym sie nie denerwuje a brzuch boli . A pierwszy dzien misiaczki mam biegunke i straszne bole brzucha wszystko utrzymuje sie to do wieczora . Czy moze miec cos w tym wspolnego ? ...

Proszę zrobić badanie kału, może to przedłużające się zakażenie. Badanie takie nie jest kosztowne i można zrobić prywatnie.
Jeśli dobrze zrozumiałam, biegunki są częste, a nie tylko przy miesiączce?
Przy miesiączce po prostu jest większe parcie na stolec i skurcze w jamie brzusznej, dlatego jest gorzej.
Ewentualnie proszę o doprecyzowanie pytania, odpowiem wtedy bardziej szczegółowo.

Pozdrawiam.

Joanna Arciszewska.