Problem z bolącymi stawami

Witam. Mój problem jest związany z moimi stawami... Otóż od jakichś 2 lat stopniowo mi się "psują". Zaczęło się od nadgarstka, a teraz już nawet cały środek klatki piersiowej mnie boli. Stawy są sztywne, strzelaja, chrupią, nie regenerują się... Nie robiąc nic bólu nie czuję, ale jak już np. niosę torbę z zakupami to ból wtedy się nasila, a stawy tak jakby "blokują" się o siebie... Lekarze jedynie wypisywali mi leki na bazie diklofenaku, a stan się nie poprawia. Proszę pomóżcie.

Aleksander Ropielewski

Należy poszukać przyczyny Pańskich dolegliwości. W pierwszej kolejności sugeruję kontakt z reumatologiem, ponieważ opisywane przez Pana dolegliwości stawów w tak młodym wieku mogą świadczyć o chorobie tkanki łącznej.