Problem z bolesnym kolanem
Witam. Mam problem z kolanem otoz zrobilam przysiady po czym zaczelam biegac I Nagle poczulam okropny bòl w kolanie ze nie mogę do teraz chodzić wyprostować i zgnac kolano bylam na pogotowiu zbadal mnie ortopedia zrobil rtg,usg i stwierdził ze nic niepokojącego tam nie wyszlo lecz po badanu ze moge miec problemy z łąkotką i dal skierowanie do poradni ortopedycznej a tam dal mi tylko na rehabilitacje.gdzie mam taki bol ze nie nie wiem. Nie mam pojecia co mam robic dalej...

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam.