Problem z chorobą przyzębia

Mam problem z chorobą przyzębia, a zastrzyk na paradontozę kosztuje 200 na raz. Czy jest jeszcze jakiś inny sposób, by leczyć tą chorobę?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę zgłosić się do periodontologa - wiele zabiegów refunduje NFZ
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna będzie wizyta u lekarza dentysty zajmującego się chorobami przyzębia ( periodontolog ). Na podstawie przeprowadzonej diagnostyki zaproponuje Panu najlepsze rozwiązania problemu.