Problem z erekcją na skutek urazu penisa - czy to przejdzie samoistnie?

Na wstępie chcialem zaznaczyć, że podczas seksu z dziewczyną w pozycji na jeźdzca doszło do urazu penia, mianowicie nie trafił tam, gdzie miał trafić i na skutek tego poczułem dośc spory ból, ale momentalnie minął, kochaliśmy się nadal. Nawet nad ranem jeszcze było wszystko oki i penis do wzwodu mogłem doprowadzić bezproblemowo, ale na drugi dzień zauważyłem, że jest bardzo opuchnięty i jakby troszkę krzywawy, a teraz już od tygodnia mam problemy z erekcją. Prosze o porady, czy to przejdzie samoistnie, czy doszło do jakiegoś trwałego uszkodzenia? Wiek 26 lat, Patryk z Warszawy
ponad rok temu

Witam,

Istnieje możliwosć uszkodzenia penisa i tym samym trudności w osiągnięciu pełnego wzwodu.

Wpływ urazu i ewentualne rokowania może ocenić badanie przeprowadzone przez specjalistę urologa, które energicznie doradzam.

Pozdrawiam.