Problem z krwawiącymi zębami

Witam,mam 22 l, mam problem z dziąsłami. A konkretnie z ich krwawieniem,sa bardzo wrażliwe zęby mam zdrowe 100% ale sama dentystka niewie co mi jest..morfologia i krzepnięcie krwi zrobione i potwierdzone przez lekarke ze nic mi nie dolega..a dodatkowo mam nie przyjemny zapach z ust nad ranem przez te krwawienie ..gdzie powinnam sie udać?? Zeby szczotkuje regularnie pasta Meridol halitosis od pół roku jej używam,rownież nitkuje zeby ale bardzo delikatnie. Prosze o poradę ,z góry dziękuje .

Witam,

Zakładam, ma Pani idealną higienę- skoro stomatolog, który się Panią opiekuje wyczerpał już możliwości dostępne w zwykłym gabinecie. Proponowałabym wizytę u specjalisty periodontologa zajmującego się chorobami dziąseł.Jest Pani młodą osobą więc warto szybko postawić prawidłową diagnozę i wdrożyć specjalistyczne leczenie.
Pozdrawiam,Irmina Kuchar