Problem z krzywym zgryzem u 26-latka

Proszę o pomoc . Mam pytanie ponieważ mam krzywy zgryz tj. Prawdopodobnie krzyzowy boczny częściowy. I mam całkiem różne profile i półprofile twarzy - czy może być to spowodowane właśnie tym że mam krzywy zgryz ? Z

Krzywy zgryz jest zwykle związany z wadą postawy a także zaburzeniami połykania i oddychania. Wpływa to oczywiście na brak symetrii twarzy. Pozdrawiam