Co zrobić z krzywym zgryzem?

Mam krzywy zgryz, mianowicie przednie zęby są krzywe. Nie mam pieniędzy na apart, bo jest strasznie drogi. Co mogę zrobić? Proszę pomóżcie mi. Dziękuję.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Krzywy zgryz może być wyleczony, lecz niezbędna jest terapia ortodontyczna, nie ma innej możliwości. Rodzaj aparatu (ruchomy - tańszy, stały - droższy) zależy od wady, od Pani wieku oraz stanu uzębienia.

Wada zgryzu może być leczona także w starszym wieku, kiedy poprawi się Pani sytuacja finansowa.

Pozdrawiam