Problem z nadmierną potliwością nosa

Witam! Od paru miesięcy zauważyłam, że bardzo poci mi się nos. Widać na nim kropelki potu. Nie czuję się z tym komfortowo, ponieważ podkład który mam na twarzy wygląda źle na nosie i wszystko mi schodzi. Mam też tak z brwiami. Dodam, że mam problem z moją nadpotliwością już dobre pare lat, mimo używania odpowiednich produktów, ale na twarzy pojawiło się to niedawno. Proszę o jakieś rady! Pozdrawiam.

Po pierwsze po co Ci podkłady w tym wieku? Twoja uroda to Twój młody wiek. Te kosmetyki to preparaty pełne chemii w postaci barwników, konserwantów, metali ciężkich, substancji zapachowych itd.....rzuć to proszę. Jest moda na naturalność! Twoje objawy mogą być spowodowane właśnie tą chemią. Te odpowiednie produkty, które stosujesz na potliwość z reklam czy też z biedronki, to następny błąd. To bajer. Może masz genetycznie po przodkach skłonność do nadmiernej potliwości. Może to choroby tarczycy, nadnerczy, szpiku kostnego/mielofibroza, szpiczak /, borelioza, zaburzenia elektrolitowe/ sód, potas , magnez, wapń/ niedobór wit D, B12,B6 ? Przebadaj się w tym kierunku.