Problem z nadmiernym poceniem się u 25-latka

Witam, Mam mianowicie problem z nadmiernym poceniem się. Mam 25 lat, 175 cm wzrostu i wagi 75 kg. Bardzo mnie ten problem martwi, nie odczuwajac zmęczenia moje czoło zamienia się w ocean ( parę utworów na dyskotece i jestem mokry) chodzi szczególnie p okolice głowy i pach. Zawsze miałem tendencje do potliwosci lecz teraz staje się to dotkliwsze. Prosiłbym o zawodowe wyjaśnienie tego i ewentualnie jak bym mógł się tego pozbyć, z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.