Problem z nieskoordynowanymi ruchami u synka

Witam! Moje pytanie dotyczy snka. Urodził się w 34 tygodniu ciąży. Obecnie ma 13 Tc. Korygowanych tygodni 7. Mamy problem z synkiem następujący. Jego ruchy są nieskordynowane. Rusza jedna noga Jedna jest bez ruchu. Pobpewnym czasie zaczyna ruszać obiema. Zauważyłam drżenie czasami nóg. Również czasem zachowuje się agresywnie i nie można go opanować. Nawet jak go karmie piersią bije mnie rączka. Śpi na mnie nie da się go czasem odłożyć. Następny problem to wieczór nie mamy w nocy jest nie do okielznaania nie da się go uspokoić. Zaśnie na pół godziny i znów ryk tak przez 3 h. Nie wiem może ma zaburzenia. Byliśmy na konsultacji u pediatry robiliśmy badania. Mówią, że nie widzą nic niepokojącego i jest perfekcyjnie. Ale to mnie nadal nie pokoi. Mieszkamy w innym kraju i boję się o dziecko ponieważ miał rozrzezane płuca Cpap 37% tlenu. Podane zastrzyki sylgerej 3 obecnie koszt ok 5 tys. Złoty jeden. Proszę o poradę. Zmartwiona Mama

W kontekście drżenia czy nieskoordynowanych ruchów można jeszcze podjąć konsultację z lekarzem neurologiem. Jeśli jednak lekarz nie skieruje na dalsze konsultacje, czy leczenie- warto mu zaufać, szczególnie, że dzieci czasem rozwijają się nieharmonijnie.