Problem z oddawaniem moczu po porodzie

Dobry wieczór mam na imię Róża. Tydzień temu urodzilam dziecko siłami natury gdy dzis w nocy sie obudzilam do karmienia zachcialo mi się siusiu i od tego razu prawie nie schodze z kibla . Oddaje malo moczu ale za to z dodatkowym bólem. Wczoraj tez bylam na ściągnięcie szwow nie wiem czy ma to jakies znacznie ...prosze pomozcie bo nir wiem czy to nie pecherz przeziebiony choc prawie wogole nie wychodzę z domu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Prawdopodobna jest infekcja.