Problem z oddychaniem a zakażenie wirusem

Witam Was, mam pytanie, od kilku dni mam problemy z oddychaniem, jak stoję to mam odczucie jakbym szedł szybko po schodach. Brakuje mi powietrza i zwyczajnie stojąc już się męczę. Zaczęło się to około dwóch tygodni temu, podobno jakiś wirus. Suchy kaszel, pocenie się w nocy, wizyta u lekarza i stwierdzenie wirusa. Jako że zaczęło mnie boleć jeszcze ucho to dostałem Amotaks, niestety kilka dni zażywania i zatkało mi uszy, (odczucie jakbym miał wodę w uszach), więc druga wizyta u innego lekarza. Ten przypatrzył się dokładniej i dostałem skierowanie na prześwietlenie płuc i wizytę u laryngologa, a także EKG, z którego wynika, że serce bije mi jakby nierówno, a puls mam w okolicach 85 uderzeń. To by się zgadzało, bo także w domu mierzyłem i podobne wyniki uzyskałem, podobno za to odpowiada wirus (jak za wszystko). Laryngolog sprawdził mi dokładnie słuch, spytał zdziwiony czy od dawna tak mam i zapisał antybiotyk Augumentin. Po pierwszej dawce jakby lepiej, ale już trzeci dzień i niestety dalszych postępów nie ma. Jak tylko odkaszlnę to uszy zatyka mi nadal. Ale to jeszcze pozostało kilka dni zażywania tabletek, więc może pomoże, zobaczymy. Z badań jakie miałem przy drugiej wizycie wynika, że nie powinno mi nic być i poza trochę złym EKG powinno być ok. Dostałem zdjęcie z prześwietlenia płuc i tu moje pytanie czy coś z niego wynika. Lekarz nawet nie patrząc stwierdził po opisie, że jestem zdrowy, a mnie brakuje powietrza na zwykłe chodzenie. W załączniku zdjęcie w pełnej rozdzielczości http://ship.ovh.org/pluca.png. Jak ktoś może pomóc w odczytaniu to proszę o poradę.

Witam! Zdjęcia nie jestem w stanie otworzyć, ponadto zwykle jakość fotografii przesłanej w załączniku nie pozwala na dobrą ocenę RTG. Objawy mogą wynikać z zajęcia górnych dróg oddechowych. Nie znając szczegółów nie mogę wypowiadać się na temat EKG - jednak jeśli jest nieprawidłowe wynika kontroli w najbliższym czasie lub rozszerzenia diagnostyki jego przyczyny. Po trzech dobach antybiotykoterapii powinna być już poprawa, dlatego powinien ponownie zbadać Pana lekarz, ponieważ brak poprawy nasuwa podejrzenie nieadekwatnego leczenia. Pozdrawiam