Problem z osiągnięciem pełnego wzwodu u 21-latka

Cześć. Mam 21 lat i jestem prawiczkiem.Mam dziewczynę z którą chcieliśmy razem przeżyć pierwszy raz . Lecz niestety nie potrafię wywołać pełnego wzwodu. . Może to być stres. Ostatnio wiele działo się w moim życiu- pokłóciłem się z ojcem, chcę się wyprowadzić z domu, do tego mam niedługo operację stawu skokowego. Ale może być to jeszcze spowodowane moją przeszłością- zażywaniem tabletek takich jak PEA, 5-htp i avena sativa, ale to było z ponad rok temu.Do kogo powinienem się zgłosić?Endokrynolog?

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Witam
Wyobrażam sobie jaki stres Pan przeżywa w związku ze swoim problemem.
Wydaje mi się, że seksuolog może Panu coś poradzić i ewentualnie skierować na dalszą konsultacje i diagnozę.
Jeśli zgłaszany problem jest tylko objawem Pana nierozwiązanych wewnętrznych problemów, to specjalista, który Panu może pomóc jest psychoterapeuta.
Pozdrawiam
Agata Dusza

Witam. Endokrynolog raczej nie. Może seksuolog. Zastaanwiam się też czy ma Pan się gdzies zgłaszać. Myślę, że jak będzie pan sie oswajła z dziewczyną w waszej cielesnosci i intymnosci, to powoli, powoli stres będzie odpuszczał a wzwód pełniejszy.