Problem z osiągnięciem wzwodu a nadmierna masturbacja

Witam. Dużo się masturbuje już z tym kończę, zazywam rispolept 2,5mg dziennie zauważyłem, że mam problem z osiągnięciem dobrego wzwodu albo jest problem w ogóle z potencja. Jak się masturbuje to robię to szybko dochodzi do wzwodu i zaraz do wytrysku, więc problem mam też z przedwczesnym wtryskiem jednak to tak bardzo nie przeszkadza bardziej o wzwod mi chodzi. Zapisałem się do seksuologa

Piotr Pilarski

Konieczna jest wizyta u seksuologa. Nic więcej nie można doradzić.

Pozdrawiam.