Problem z samodzielnym chodzeniem 16-miesięcznego dziecka

Witam mam bardzo wazne dla mnie pytanie....moja coreczka 2 kwietnia bedzie miala 16 msc i jeszcze samidzielnie nie chodzi .Kolo mebli za raczke owszem chodzi ale jak chce zeby szla sama to stoj boji sie pojsc sama.Bardzo sie martwie.Dwoje wczesniejszych mojich dzieci juz o tym czasie biegali.:( bardzo prosze o rady.pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Duże zależy od dziecka. Przyjmuje się że do 18 miesiąca życia dziecko powinno zacząć chodzić. Proponuję jeżeli Panią coś niepokoi udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie na pewno można coś więcej powiedzieć.