Problem z seksem u 31-latka

Witam mam bardzo poważny problem z którym sobie nie radze,mam 31lat jestem z partnerką od 2 lat kocham ja i nie chce jej stracić .Mój problem polega na bardzo szybkim dochodzeniu 1min czasem krócej i bez szans na drugi raz ponieważ staje sie bardzo miękki .Wczesniej bylem z partnerką 14 lat i mialem ten sam problem dodam tylko że pale papierosy nie biore narkotyków pije bardzo rzadko ,wczesniej oglodalem bardzo duzo filmów pornograficznch i sie mastórbowalem .prosze o pomoc zgóry wielkie dziek

Warto tez poczytać interesujące materiały na tym Portalu, które poruszają te tematy. Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com