Problem z wątrobą, ból i dyskomfort w brzuchu

Witam, od miesięcy mam problem z wątrobą, ból i nie dyskomfort w brzuchu, towarzyszy temu uczucie otępienia, zmęczenie, ból głowy, niskie ciśnienie, hormony czuję że buzują, krwawienie z nosa rano po wstawaniu, siniaki na nogach, w tym miesiącu poraz drugi mam miesiączkę. Może to być przeciążenie wątroby? Zapalenia nie mam wątroby, robiłam badania. od tyg stosuję lek essentiale forte, tyle lepiej że nie boli. (zależy jeszcze co zjem). a reszta objawów pozostała ;/

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecałbym wizyte u hematologa oraz hematologa i dokładniejsza ocenę funkcji wątroby w tym czynników krzepnięcia. Pozdrawiam