Problem z wyprostowaniem nóg po artroskopii

Witam.. 24.10 miałam artroskopię kolana.Byłam już na kontroli, szwy mam ściągnięte i teraz mam ćwiczyć mięsień uda, niby wszystko jest ok.. Przed artroskopią miałam problem z wyprostem nogi,a teraz po artroskopii mam problem ze zgięciem, jak próbuje zgiąć nogę to strasznie boli, jest to taki ból krótkotrwały, max 1-2 min. Czy to normalne po artroskopii? Czy lepiej udać się do lekarza? Dziękuję bardzo za odpowiedź. Daria

Witam serdecznie. Takie objawy mogą być wynikiem samego zabiegu gdyż jak wiadomo wiąże się on z naruszeniem powłok i interwencją wewnątrz stawu. Dolegliwości powinny jednak stopniowo się zmniejszać. Warto skonsultować swój stan z ortopedą.