Problem ze zgięciem kolana 3 tygodnie po artroskopii

Witam. Mam problem, ponieważ ponad miesiąc temu, skręciłam kolano, poszłam do lekarza dostałam orteze, kule i zastrzyki,po dwóch tygodniach poszłam na kontrole, nic się nie zmieniło, dostałam skierowanie na artroskopie(złamana chrząstka LFC została usunięta), jestem już 3 ty po zabiegu, tydzień po ściągnięciu szwów, a ja nadal nie mogę zgiąć kolana :( Czuje bardzo duży opór, tak jak wtedy tą blokadę. Czy to kolano mogło się zrosnąć, dodam, że lekarz nie pozwala mi nawet na nim stawać.

Witam,
3tygodnie po zabiegu powinna Pani zginać kolano do minimum 45-60st oraz ćwiczyć pełny wyprost. Wskazane jest także chodzenie z częściowym obciążaniem operowanej kończyny. Oczywiście jeżeli wykonano zostało tylko to co Pani napisała.