Problem z zajściem w ciążę a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych

witam! mam problem z zajściem w ciaze byłam u kilku ginekologów ostatnio jeden wysłał mnie na badania. zrobiłam prolaktynę i wyszło 604,70 ulU/ml i lekarz powiedział ze mam powiększony jajnik 4 cm przepisał mi antykoncepcyjne tabletki Microgynon 21 ... ale czytając wszystkie fora na ten temat nie wiem czy to wystarczy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. co do prolaktyny konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.