Problem z zaliczeniem testu Ishihary - czy wpłynie to na zdolność do pracy?

Dzień dobry, przed zatrudnieniem do pracy dostałem skierowanie na badania lekarskie. Stanowisko asystenta projektanta części stalowych. Praca o charakterze typowo umysłowym, siedząca, wymuszona pozycja ciała, oświetlenie mieszane z przewagą sztuczego w okresie jesienno-zimowym, obsługa komputera powyżej 4 godzin, możliwa praca na wysokości pow. 3 m. Od zawsze mam problem z testem ishihary na rozpoznawanie barw, w życiu codziennym kompletnie mi to nie przeszkadza zawsze sobie jakoś radze z barwami mimo że faktycznie mam problem z odróżnianiem barwy czerwonej i zielonej. Czy może to wypłynąć na przyznanie mi zdolności do pracy ? z góry dziękuję za odp

Witam.
Jeżeli w opisie stanowiska pracy jest określona zdolność widzenia pełnej gamy barw to nie powinien Pan pracować na tym stanowisku.
Pozdrawiam