Problem ze snem, bóle głowy i krwawienia z nosa

Witam mam 22 lata i odluzszego czasu mam problem ze snem tzn moge sie polozyc np 22 a i tak pojde spac o 2-3 w nocy a rano wstaje do pracy do tego wlasnie czeste bole glowy kolo skroni ale to raczej ze wzgledu na prace bo mam ja przy komputerze i dosc czesto pojawiaja sie krwawienia z nosa i czuje ogolne zmeczenie nawet jesli uda mi sie spac 10h co z tym zrobic? dodam ze po pracy i tak codziennie chodze na dlugie spacery zeby nie siedziec caly dzien

Opisane przez Pana objawy są dość ogólne i mogą mieć wielorakie podłoże. W pierwszej kolejności proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Być może zaleci Panu wykonanie określonych badań i na tej podstawie będzie możliwe zalecenie dalszych działań.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak