Bóle podbrzusza przed oddaniem moczu

Ubolewa mnie podbrzusze i do tego Z lewej strony brzuch nie boli tylko hmm nie umiem okreslic. Ale jak pojde sie wysiusiac to od razu bol znika. A do tego czeszciej chodze do lazienki xd juz nie wspominam o strasznych uczuciu wymiotowania, czesto w miare, miesiaczke dostalam,wiec niewiem czy to moze byc ciaza.

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą być spowodowane ciążą. Mogą świadczyć jednak również o zakażeniu układu moczowego. W pierwszej kolejności radziłabym wykonać test ciążowy.