Bóle pochwy i podbrzusza przy oddawaniu moczu

Witam od wczoraj w pochwie pojawilo mi sie uczucie zapchanego gardla chlebem..dotego nie wielka ilosc krwi, bol przy oddawaniu moczu i dziwne uczucie w ppdbrzuszu. Nie moglam spac tej nocy z powodu dziwnego uczucia. Mam ataki ciepla, a zarazem zimna. I czesto oddaje mocz. Miezzkam w Anglii i ciciężko tu o dobra porade lekarza gdyz oni daja tu tylko paracetamol. Licze na Pansrwa pomoc. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy mogą sugerować rozpoznanie zakażenia układu moczowego. W takiej sytuacji należy zastosować antybiotyk, więc wizyta u lekarza jest konieczna.

Szanowna Pani!

Z opisu najprawdopodobniej jest to zapalenie układu moczowego.Niestety nie wiem jakie leki może Pani dostać tam bez recepty.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka