Problem ze snem u dwumiesięcznej dziewczynki

Witam, córeczka mojej siostry od czasu porodu bardzo mało śpi, z 4 -5 godzin w ciągu doby, ciagle płacze bo jest spiąca ale nie moze spać, ma juz dwa miesiące i nic sie nie zmieniło od czasu narodzin... Jak temu zaradzic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.