Problem ze stawaniem na nogach u 13-miesięczniaka

Witam, moje coreczka skonczyla 13 miesiecy, raczkuje jak oszalala, podnosi sie sama lecz nie staje na nozki, a raczej staje lecz tylko na kolankach, teraz staje na kolanach bez trzymania sie czegokolwiek ale nawet nie probuje stawac na stopki czy to normalne?

jeśli raczkuje to nie ma się o co niepokoić, najważniejszy etap to raczkowanie,jak będzie gotowa to zacznie wstawać, ale stać w łóżeczku juz trochę powinna . Trudno tak na 100% powiedzieć tylko z pani opisu że wszystko jest OK