Problem ze stolcem u niemowlaka

Witam mam pytanie moje dziecko ma 7 mc i ma problem ze stolcem robi raz na 5 dni co zrobic by robiła częściej dodam ze karmie piersia i wprowadziłam obiadki,deserki gerbera tylko nie moze dostawać jabłka ponieważ jest uczulona ? Jak mogę pomoc prosze o pomoc .z góry dziekuje

Aleksander Ropielewski

Jeżeli oddawanie stolca nie powoduje dolegliwości bólowych lub nie jest dla dizecka nieprzyjemne nie ma konieczności wprowadzać leczenia. Ew. leczenie zaczyna się od zmiany diety na płynną i bogatoresztkową.