Czy powinnam odstawić obiadki dla niemowlaka na jakiś czas?

Karmię piersią mojego 4 i pół miesięcznego synka. Od trzech dni, dostaje on obiadki odpowiednie do jego wieku. Również od trzech dni nie robi kupki. Nie spina się, nie płacze. Czy powinnam odstawić obiadki na jakiś czas? Dodatkowo daję mu pić

Lek. Katarzyna Szymczak

Przy rozszerzaniu diety mogą pojawić się zaparcia, rozumiem, że wprowadzała Pani najpierw pojedyncze produkty, marchewka, ziemniak itd.. a teraz daje już kilka składników na raz?? Może Pani zmniejszyć ilość łyżeczek które Pani podaje i obserwować dziecko.
Pozdrawiam