Niechęć półrocznego dziecka do piersi

Dzień dobry. Mam poważny problem. Mój synek ma 6 miesięcy od trzech dni nie chce piersi boję się że dostanę zapalenia, okropnie mam nabrzmiałe piersi i strasznie mnie bolą. Łyżeczką chętnie je i smoka chętnie ciąga. Nigdy nie było problemu zawsze chętnie jadł z piersi. Proszę o pomoc. Czy dawać mu kaszki na mleku modyfikowanym i karmić łyżeczką i dawać obiadki? Nie widzę innego wyjścia. Ale co z moimi piersiami? Za odpowiedź z góry diękuję. Pozdrowienia.

Aleksander Ropielewski

Może Pani zastosować laktator. Poza tym sugeruję wizytę w poradni laktacyjnej. Może Pani zacząć wprowadzać pierwsze produkty jak kaszki lub kleiki zbożowe glutenowe w przecierze jarzynowy, (około 2-3g na 100 ml).