Problem ze wzwodem a magazynowana sperma

Mam problemy ze wzwodem, zdarzylo sie ze jego brakiem nawet pod wplywem pocalunkow i dotyku atrakcyjnej partnerki. Odczuwam niekiedy bol na jadrach, przypuszczam ze to magazynowana sperma. Czy to moze byc przyczyna braku wzwodu? Chcialem odbyc swoj pierwszy raz i kilkikrotnie gdy chcialem go wprowadzic do pochwy to kolczylo sie ze wzwod zanikal, dlaczego? Jakie powody? Zabawy nam wychodza pozytywnie, wtedy jest pelen wzwod i wszystko w porzadku. Dlaczego on nie jest twardy jak powinien i opada?

Dzień dobry!

U młodych mężczyzn, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne, najczęstszą przyczyną zaburzeń erekcji przy próbie penetracji jest stres, napięcie emocjonalne i nazbyt zadaniowe podejście do seksu. Często także utrata wzwodu wiąże się z momentem założenia prezerwatywy lub nawykami masturbacyjnymi (przyzwyczajeniem do konkretnego sposobu silnej stymulacji członka dłonią). Zazwyczaj najlepszą receptą jest czas, cierpliwość i stopniowe zbieranie doświadczenia z partnerką.

Pozdrawiam!