Problem ze wzwodem po rozstaniu z długoletnią partnerką

Witam, od kilku lat byłem w stałym związku nasz seks rozwijał się dobrze nie miałem problemu ze wzwodem natomiast po rozstaniu ok 2 miesięcy temu niedawno poznałem kobietę z którą poszedłem do łóżka i miałem problem ze wzwodem strasznie się tym zaniepokoiłem bo nigdy tego problemu nie miałem zawsze stał jak kobieta mnie podnieciła. Z nią czuję się dobrze podnieca mnie ale jest problem z penisem? Proszę o radę z góry dziękuję.

Witam, powodów zaistniałej sytuacji może być kilka: np pewne przyzwyczajenie do sposobu bycia w sytuacji intymnej typowe dla poprzedniej partnerki a nieobecne w relacji z nową, stres związany z tym żeby dobrze wypaść, który często wpływa negatywnie na sprawność seksualną, zbyt wysoka motywacja aby ją zdobyć rodząca napięcie. Myślę,że kluczem do rozwiązania będzie zachowanie spokoju, oswojenie się z nową osobą, nie stawianie sobie za punkt honoru aby zawsze i wszędzie i od razu być w stanie pełnej gotowości. Proszę dać sobie trochę czasu, skupić na innych aspektach kontaktu seksualnego i na nich przez jakiś czas poprzestać i mieć w głowie myśl,że skoro przez wiele lat wszystko u Pana sprawnie działało to nie ma powodu się martwić.Pozdrawiam