Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wzwód - problem tylko przed seksem

Witam! Mam 18 lat. Przejdę od razu do rzeczy. Nigdy w "domowych" sytuacjach nie mam problemu ze wzwodem. Czasem się onanizuję i wszystko jest OK. Przy podnieceniu również nie widzę nic, co byłoby niepokojące. Jednak, gdy chcę uprawiać seks z kobietą, pojawia się problem. Niezależnie czy dziewczyna przechodzi do seksu oralnego, czy pieścimy się nawzajem, zawsze mam ten sam problem. Penis jest wiotki, a wzwód nie następuje. Nie wiem dlaczego. Staram się być rozluźniony, ale to nie pomaga. Ta sytuacja strasznie mnie zawstydza. Chciałbym, żeby było tak, jak zawsze. Wyczytałem, że powodem może być nadmierny stres. Nie dostrzegam jednak żadnych nerwowych sytuacji. Mam przecież takie same problemy, jak moi rówieśnicy. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję!
18 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowny Panie,

najprawdopodobniej ma Pan problem z zaburzeniami potencji na tle psychogennym. W artykule tym opisany jest mechanizm działania tych zaburzeń oraz kilka metod radzenia sobie z nimi.   

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy