Problemy trawienne a helicobacter

Od pewnego czasu mam problemy z układem trawiennym, mianowicie jedzenie ostrych potraw kończy się piekącym, ostrym bólem w podbrzuszu i "biegunką". Nie muszę długo czekać, dzieje się tak w ciągu max 2 godzin. Miałam kiedyś problemy z żołądkiem, a mianowicie stwierdzono Helicobacter... Czy to może mieć jakiś związek z obecnymi objawami? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygląda sprawa przy innych posiłkach? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.