Problemy z barkiem i osłabienie ręki
Witam od 2 lat mam problemy z prawym barkiem wynik rezonansu czysciutko ,usg czysto bark boli podczas rozciagania oraz przy ataku w siatkówce, widoczne osłabienie w prawej ręce ok 40% bark nie boli w dzien ani w nocy tylko podczas pewnych wykonanych ruchów, dodam że rok temu mialem rehabilitacje i nic to nie pomoglo bol po tygodniu powrocil.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrać pełnego wywiadu, ani tym bardziej Pana zbadać, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Opisane objawy mogą być jednak związane z ciasnotą podbarkową i uszkodzeniem pierścienia rotatorów. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedą.