Problemy z bólem głowy, wymioty i nudności
mam 38 lat i od dziecinstwa mam problemy z bolem glowy bardzo czesto boli mnie glowa nieraz ból jest tak silny ze bierze mnie na wymioty . niedawno miałem robione badania krwi i rtg czaszki jest wszystko wporządku.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Sugeruję konsultację neurologiczną. Skierowanie do specjalisty wypisze Panu lekarz POZ.