Problemy z chodzeniem przy polineuropatii alkoholowej i zespole rdzeniowo-móżdżkowym

Mam 43 lata od 2,5 roku choruję na polineuropatie alkoholową i zespół rdzeniowo-móżdżkowy.Chodzę z trudem i chwiejnym krokiem.Mam tak słabe nogi że nie mogę wyjść na taboret.O szybkim kroku mogę zapomnieć włącza się jakaś blokada.Zażywam tylko Neurowit bez skutku,rehabilitacja za 8 miesięcy.Proszę o pomoc co mam zażywać dodatkowo,może jakieś ćwiczenia w domu. Dodam że z alkoholem to przeszłość!DZIĘKUJĘ!

Zarówno polineuropatia jak i zespół rdzeniowo-móżdżkowy powodują trudności w chodzeniu i zaburzenia równowagi.
Neurovit jest zestawem witamin B, i jest podawany wspomagająco ponieważ uważa się, że witaminy z gruby B wpływają korzystnie na metabolizm nerwów i poprawę ich czynności.
Podstawą leczenia obydwu chorób jest systematyczna rehabilitacja; zarówno ćwiczenia jak i działanie bodźcujące np. kąpiel wirowa.