Problemy z ciśnieniem i zaburzenia widzenia

Od1 roku mam problemy z cisnieniem bo mi sie podnioslo 90/165 i zawroty glowy gdy sie zmienia pogoda na deszcz lub wiatr az mam czrne platki lecace w oczach i leki podczas prowadzenia samochodu dzjekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy udać się na wizytę do specjalisty kardiologa, który wdroży leczenie mające na celu ustabilizowanie ciśnienia tętniczego krwi. Występowanie lęku może mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest konsultacja psychiatryczna.