Problemy z erekcją i czuciem w członku a możliwość neuropatii

Witam, mam 44 lata i problemy erekcją i, wydaje mi się, że także z czuciem w członku. Od roku leczę się u seksuologa, przepisuje mi leki na wzwód i testosteron. Wciąż nie ma stabilnej poprawy. W badaniach kontrolnych (co 2 lata) dwa razy miałem poziom cukru 110/106. Ostatnio 95/100. Czy możliwe, że dotknęła mnie jakaś neuropatia ?

Witam, problemy, które Panu dokuczają mogą mieć różne przyczyny. Lekarz seksuolog zapewne skierował Pana na kompleksowe badania i konsultacje do neurologa, kardiologa, urologa, być może też endokrynologa. Jeżeli nie, to warto o takie skierowania poprosić skoro podjęte leczenie nie przyniosło efektów przez rok i nie wie Pan z czego Pana problemy wynikają. Jeżeli okaże się,że nic nie wynika z badań medycznych pozostanie jeszcze wizyta u psychologa seksuologa i/lub lekarza psychiatry. Czasami problemy seksuologiczne mają podłoże psychologiczne ale w związku z Pana wiekiem i brakiem jakichkolwiek informacji na temat sfery psychologicznej i społecznej należy uznać,że raczej szwankuje Panu zdrowie fizyczne potrzeba czasami wielu badań aby dokładnie zdiagnozować problem. Pozdrawiam