Problemy z erekcją u 24-letniego mężczyzny

Witam. Mam 24 lata. Od kilku miesięcy borykam się z problemem erekcji. Wiem że na pewno jest to związane głównie z moją psychiką. Ale chciałbym na początku wykluczyć problemy natury organicznej.Często uprawiam sport. Palę papierosy od ok 9lat. Alkohol pije rzadko lecz w dużych ilościach. Często jest mi zimno i dretwieja mi kończyncz. Poranna erekcja lekka lub jej brak. Partnerka mówi że podczas snu erekcja jest prawidłowa. Jakie badania powinienem wykonać przed udaniem się do seksuologa?

Dzień dobry,
To co pan opisał w swoim poście daje jednak podejrzenie organiczno- psychicznych problemów związanych z problemami jakie u pana wystąpiły. Ok jest sport,ale nie napisał pan jaki- nie każdy sport jest dobry w dużej ilości, palenie papierosów w połączeniu z piciem duże ilości alkoholu nawet okazjonalnie może powodować zmiany w naczyniach.Tym bardziej ,że dochodzą do tego problemy z drętwieniem kończyn. Może pan zrobić zrobić badania na poziom testosteronu, badania krwi a nawet przepływ krwi w członku, jednak radziłabym najpierw udać się do seksuologa, ponieważ mogą pana te badania kosztować a może lekarz wcale nie będzie tego potrzebował. Powodzenia i proszę nie zwlekać z wizytą u specjalisty,gdyż kompleksowa diagnoza jest właściwsza niż porada internetowa.