Problemy z koncentracją i skupieniem

Witam Mam 22 lata, od prawie 3 lat mam ogromne problemy z koncentracją, pamięcią oraz spowolniały tok myślenia. Nie miałam żadnego urazu głowy, w rodzinie nikt nie skarżył się na podobne objawy. Choruję na endometriozę, obecnie bez leczenia. Mam szpilkowaty ASD nieistotny hemodynamicznie Nie przyjmuję przewlekle żadnych leków. Wykluczono zaburzenia rytmu serca, czynność tarczycy w normie. Jedyne SPA z jakimi miałam do czynienia to trzykrotnie THC ostatni raz 1,5 roku temu. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do psychiatry być może diagnostyka psychiatryczna będzie pomocna. Być może jest to wynik stosowania SPA.