Problemy ze skupieniem i koncentracją

Mam 16 lat i od roku mam problemy ze skupieniem. Problemy z koncentracją nie wiąża się z myśleniem o niebieskich migdałach, lecz przypominaniem sobie ludzkich twarzy. Kiedy kogoś widzę dłuższy czas np. podczas lekcji w szkole twarz koleżanki czy kolegi to potem w domu czy nawet na zajęciach szkolnych przypomina mi się ta twarz nie wiadomo dlaczego. Zaczęło się to rok temu kiedy do naszej klasy doszła nowa osoba. sobie 3 dni temu morfologie, żelazo. I wyniki są ok. Nie mam żadnych problemów.
16 LAT ponad rok temu

Warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Dokładnie przyjrzeć się wszystkim objawom, tym jak wygląda owo "przypominanie się", czy ma charakter natrętnych myśli czy raczej obrazów, czy towarzyszą temu inne objawy, czy problemy ze skupieniem powodują trudności w codziennym funkcjonowaniu czy nauce szkolnej, w jakich sytuacjach zdarza się to najczęściej itp. Odpowiedź na te pytania ułatwi diagnozę i zdeterminuje wybór ścieżki pomocy.