Problemy z koncentracją i skupieniem się na nauce u dziecka

Witam, moj syn nie moze sie skoncentrowac. W domu jak do niego mowie to widze ze mysli o czyms zupelnie innym, musze mowic do niego 3 -4 razy. nie ma checi do lekcji, w szkole rowniez nie moze sie skupic, ma osiem lat i bardzo slabo czyta. gdy wraca do domu ze szkoly i pytam co robil na lekcjach mowi ze nie pamieta. co powinnam zrobic?

Proszę zapytać w szkole, pod jaką Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Państwo podlegają. Tam najłatwiej będzie uzyskać poradę.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/