Brak chęci do nauki u 13-latka

witam mam wnuczka 13 l niema checi do nauki wogole brak zainterosowania do wszystkigo! co go otacza jest leniwy brak koncentracji nie skupia sie wylacza sie z otoczenia na lekcji leczy sie neurogolicznie ciezko ma z pamiecia brzydki charakter pisma ma inny swiat niema kolegow po lekcjach sidzi wdomu nie wychodzi na podworko zazdrosny ozabawki mlodszego brata tak jagby cofnol sie o6 lat zapomina zapisywac zadan domowych klamiei ma 175cm wzrostu niewiemy gdzie sie udac jakiego specja pozdrawi

Mogą Państwo skorzystać z pomocy poradni psychologiczno- pedagogicznej (namiary kontaktowe na taką poradnię powinni Państwo otrzymać w szkole) albo udać się na konsultację do psychologa dziecięcego pracującego też z młodzieżą. Jeżeli będzie potrzebna dalsza pomoc specjalistów, taką informację powinni Państwo otrzymać od wspomnianych osób. Można też zapytać o wskazania do konsultacji z innymi specjalistami neurologa.

Witaj !
Aby zdiagnozować tego 13 latka proszę udać się do poradni psychologiczno- pedagogicznej w swoim mieście, jest ich na pewno kilka, więc ma pani wybór. proszę nie zwlekać ponieważ ważna jest szybka pomoc - oczywiście jeśli rodzice się na to zgodzą.
Pozdrawiam