Brak chęci do nauki u 10-letniego dziecka

witam mam pytanie moje dziecko słabo się uczy często zapomina czego się nauczył lubi się bawić dosyć często a jak wspomne o nauce to mu sie nie chce ma 10 lat

warto udać się do poradni psychologiczno pedagogicznej po odpowiednie badania i ocene problemów tam też można uzyskać pomoc w postaci terapii Integracji Sensorycznej.